SAUNA EŞOFMANI RESMİ SATIŞ

    İLETİŞİM
 
SAUNA EŞOFMANI'NDAN ZİYARETÇİLERİMİZE DUYURU!
PİYASADA UCUZA SATILAN SAUNA EŞOFMANI ÜRÜNLERİNE ALDANMAYINIZ !!!

Piyasada kalitesiz kumaştan üretilmiş ve terledikçe kumaş iç yüzeyi pul pul dökülen ürünler ilk kullanımdan itibaren faydasını yitirmektedir.Dahası bu kumaş ciltte kızarıklıklara ve tahrişe yol açmaktadır.
İthal kumaştan üretilmiş Sauna Eşofman 3 Yıl Garantili yırtılmaz, çekmez, solmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Tüketicileri Sauna Eşofmanı olarak ürün seçiminde daha hassas ve dikkatli olmaları konusunda uyarmayı borç biliriz..Saygılarımızla...

Orjinal Sauna Eşofmanı

Başka ürünlere para harcayıp vakit kaybetmeyin

Hem bay hem de bayanların rahatlıkla kullanabileceği sauna etkili terleme eşofman ile terleyerek formunuzu koruyabilirsiniz.
Sauna eşofman terleme yöntemiyle vücuttaki toksinleri dışarıya atmanızı sağlayarak deri gözeneklerini açmak suretiyle toksinleri dışarı atmanıza yardımcı olmaktadır.

Sauna Eşofman 'ı kullanmanın yeri ve zamanı yoktur. Koşarken, yürürken, dinlenirken hatta uyurken bile giyebileceğiniz bu eşofman yırtılmaz, çekmez, solmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

Sauna eşofman unisex model olarak üretildiğinden bay ve bayanlar rahatlıkla kullanabilmektedir. Sauna etkili terleme eşofmanı sayesinde terleyerek formunuzu koruyabilirsiniz.

Sauna eşofman terleme yöntemiyle vücuttaki toksinleri dışarıya atmanızı sağlar. Bu sayede deri gözeneklerini açılmakta ve vücudun hava alması daha rahat ve kolay olmaktadır.

Sauna eşofmanı her ortamdan kullabilirsiniz. Koşarken, yürürken, dinlenirken bile giyebileceğiniz sauna eşofman; 2 yıl garantilidir. Yırtılmaz kumaştan imal edilmiştir ve kumaşı çekmez, solmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

İthal kumaştan üretilmiş olan sauna eşofman vücut ısısını kaybetmeden ve vücuda herhangi bir zarar vermeden terlemenizi ve bu sayede formda kalmanızı sağlar.

Sauna Eşofmanı kullanmanın yeri ve zamanı yok! Sauna Eşofman, hem bay hem de bayanların koşarken, yürürken, hatta dinlenirken bile sauna etkisiyle vücuttlarındaki toksinleri dışarıya atmalarını sağlayarak deri gözeneklerini açmaya ve vücudun daha rahat hava almasına yardımcı olur.
İthal kumaştan mamul sauna eşofman vücut ısısını kaybetmeden ve vücuda herhangi bir zarar vermeden terlemenizi sağlayarak dilediğiniz ölçülere ulaşmanıza yardımcı olur.
Sauna Eşofmanı takım olarak düzenli kullanmak çok daha kısa bir sürede kilo vermenize yardımcı olur.
Vibro Shape
Hesabım
Sipariş ve Teslimat
Güvenlik
Üyelik
Servisler
Sık Sorulanlar
Havale Bilgileri
iletişim
  Tüm Kredi Kartlary ile Ödeme imkany

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2011 Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içerikler Hindirim.Com'un ve Sporaletleri.gen.tr'nin izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Hindirim.Com